...::: Japan Club :::...

Najlepsze Forum O Japonii ! Najlepsze tematy , najlepsi użytkownicy :) Odkryj na nowo Kraj Kwitniącej Wiśni razem z Japan Club ! Zapraszam !!!

IndeksFAQSzukajRejestracjaUżytkownicyGrupyZaloguj

Share | 

Final Fantasy VII : Advent Children

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Kamiru
Moderator
Moderator

Liczba postów : 56
Registration date : 03/05/2007

PisanieTemat: Final Fantasy VII : Advent Children   Pią Maj 04, 2007 9:14 pm

Film jest narmalnie cool. Jak ktos lubi tego rodzaju filmy ;P
Final Fantasy VII : Advent Children to poprostu "zero efekto i zero akcji" ;D - oczywiscie to byl zart xD

Polecam film bardzo goraco !!

ファイナルファンタジーVII: アドベントチルドレン - Rox ;P

Kari-chan=^^=
Nowicjusz
Nowicjusz

Liczba postów : 131
Registration date : 03/05/2007

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Pią Maj 04, 2007 11:27 pm

Ah..Reno...daiskiwa tylko jedna osoba jemu dorównuje
Mio zgadnij jaka Question Question
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.aikouka-zaiaku.blog.onet.pl
Nuria
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Liczba postów : 73
Registration date : 04/05/2007

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Sob Maj 05, 2007 12:25 am

Kari_Hikaru napisał:
Ah..Reno...daiskiwa tylko jedna osoba jemu dorównuje
Mio zgadnij jaka Question Question

Chyba się domyślam....
Ach, Advent Children jest supeeeer!!! I love Kadaj, on jest taki złośliwy i inteligentny (to była aluzja do pewnej osoby, której nerwy puszczają...). Rufus też jest extra, taki opanowany, świetny strateg!!!! No a Vincent... ech... same ciacha w tym filmie... ale mojego ***** nie przebiją, mowy nie ma!!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://arha-jinsei.blog.onet.pl
Tenshi
Początkujący
Początkujący

Liczba postów : 33
Registration date : 22/05/2007

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Sro Maj 23, 2007 5:55 am

Lubie grę, ale filmik też baaardzo mnie się podobał Wink Moim zdaniem odwalili kawał dobrej roboty
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nuria
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Liczba postów : 73
Registration date : 04/05/2007

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Pon Cze 04, 2007 11:29 am

Owszem! Ach, te efekty, walki, szybkość akcji, fabuła... KIAAAAA!!! <leci oglądać>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://arha-jinsei.blog.onet.pl
tsukiko
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Liczba postów : 82
Registration date : 13/08/2007

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Wto Sie 14, 2007 11:10 am

Cytat :
Owszem! Ach, te efekty, walki, szybkość akcji, fabuła... KIAAAAA!!! <leci oglądać>

ja bym dodała jeszcze muzyczke nubuo uematsu i te wszystkie cud miud i orzeszki ciacha ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nyu_xD
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Liczba postów : 83
Registration date : 12/03/2010

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Wto Kwi 06, 2010 3:10 pm

Jezuuuu....Najlepszy film wszech czasów.zwariowałam na jego punkcie,uwielbiam Clouda,koleś wymiata.
Albo ten uroczy Kadaj....
Faceci z AC są najlepsi xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
efree
V.I.P
V.I.P

Liczba postów : 1171
Registration date : 28/03/2009

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Wto Kwi 06, 2010 11:02 pm

hmm no ja wole patrzec na kobiety Very Happy szczególnie ta jedną
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nyu_xD
Stały Bywalec
Stały Bywalec

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Sro Kwi 07, 2010 12:04 pm

Tifa?Yuffie?Aerith?
Powiedz Smile)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nanaka
V.I.P
V.I.P

Liczba postów : 1012
Registration date : 24/05/2008

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Sro Kwi 07, 2010 3:23 pm

hmmm szybko tego z niego nie wyciągniesz Razz o ile wogóle coś ci sie uda ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nagisa
V.I.P
V.I.P

Liczba postów : 726
Registration date : 25/09/2009

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Sro Kwi 07, 2010 6:01 pm

Nono, nasz efree upatrzył sobie dziewuszkę Razz Która to? Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nyu_xD
Stały Bywalec
Stały Bywalec

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Czw Kwi 08, 2010 10:08 am

Hmmm,ja myślę że to Jenova,hahha!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
nanaka
V.I.P
V.I.P

Liczba postów : 1012
Registration date : 24/05/2008

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Czw Kwi 08, 2010 1:43 pm

Ja nie obstawiam bo nie oglądałam ;] ale mam chyba gdzieś. warto oglądać? ;p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nyu_xD
Stały Bywalec
Stały Bywalec

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Czw Kwi 08, 2010 1:53 pm

Bardzo warto xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
efree
V.I.P
V.I.P

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Pią Kwi 09, 2010 11:09 pm

hmm a nie wazne która Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nagisa
V.I.P
V.I.P

Liczba postów : 726
Registration date : 25/09/2009

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Nie Kwi 11, 2010 11:18 am

No powiedz Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
efree
V.I.P
V.I.P

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Nie Kwi 11, 2010 8:08 pm

oglądnij to sama się przekonasz czy warto, nie masz nic do stracenia
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mikurusia :3
Extra Usher
Extra Usher

Liczba postów : 311
Registration date : 29/05/2010

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Pon Lip 12, 2010 7:36 pm

Kilka dni temu nadeszła mnie chęć zeby stworzyć Final Fantasy VII Vampire panic. To książka,na razie napisałam jeden rozdział i spójrzcie Razz
-----
Chapter 1-Comeback from Lifestream.
-Tifa! -wrzasnęła Yuffie po czym wparowała do jej pokoju,ale zastała zapłakaną dziewczynę.
-Mogłam go uratować! To wszystko moja wina...-wycedziła przez zaciśnięte zęby-przez moją głupotę Cloud nie żyje...-szepnęła,a Yuffie ją przytuliła do siebie.
-Nie,to nie twoja wina,nie mów tak.Byliśmy wszyscy razem,Vincent próbował go ochronić ale wampir był silniejszy.Barret i Cid właśnie zanieśli go do rzeki życia,chodźmy tam.-powiedziała i podniosła się po czym podała Tife rękę,Tifa ją złapała i również się podniosła.
-Marlena i Denzel o tym wiedzą?
-Tak,pójdą z nami.
-Dobrze,więc ruszajmy.-odpowiedziała krótko Tifa i zeszła na dół,po czym z dzieciakami i Yuffie poszli do kościoła gdzie była woda w której chowało się martwych.Gdy weszli do kościoła,ujrzały Barreta i Cida którzy wychodzili z wody.
-Hej chłopaki,no i jak?-spytała Yuffie i spojrzała na wodę,tym czasem Tifa zaczęła myśleć.
-Co się stało?-zapytał Denzel,po czym pociągnął Tifę za rękę,dziewczyna spojrzała na niego..
-Myślę że Aerith ucieszy się że Cloud będzie u niej...Ona od zawsze go kochała,no cóż,jutro po modlitwie w tym kościele pojadę do Nibelheim...
-Po co?-krzyknęła Yuffie-nie pojedziesz tam! Nie możesz!Ty wiesz co sie tam dzieje? Toczą się tam wojny,ShinRa wie o tym i zamknęła ten obszar!
-Wiem o tym! Ale jadę tam żeby zabrać stamtąd głowę Jenovy bo wiem gdzie ona jest!
-Coś ty powiedziała...? -spytał Vincent po czym zeskoczył z belki która zwisała z dachu-gdzie ona jest??Dziwne...
-W Nibelheim jest duch Ifalny! Ona ją ma,a Kadaj i reszta nie wiedzą gdzie to dziadostwo jest...-uniosła się Tifa po czym rozejrzała się w okół i otworzyła szeroko oczy-Do walki użyję tego!-krzyknęła po czym podbiegła błyszczącej rzeczy która leżała w kącie i podniosła ją-Buster!
-Rób jak chcesz,ale my pojedziemy z tobą.-warknęła Yuffie i zmarszczyła grożnie czoło lecz po chwili westchnęła.
-Dobra,ale kto zostanie z Marleną i Denzelem?-spytał Cid,zakręcił swoim metalowym kijem i syknął jakieś słowa.
-Rufus,Rude,Reno i nanaki!-zawołała Tifa i wyciągnęła rękę do przodu-to za to żeby nam się jutro udało!
-Wszyscy za jednego i jeden za wszystkich! Uda się! -krzyknęła Yuffie i położyła swoją dłoń na dłoni Tify.
-Grupa AVALANCHE nie przegra!-zawołał Cid i zrobił to co Yuffie.
-Jeśli coś się zdarzy,nie poddawaj się na sen,bądź silny że nikt nie może kontrolować cię!-wrzasnął Vincent i walnął ręką w dłoń Cida.
-Złączymy nasze siły i nie poddamy się!-ryknął Barret dziko i i skoczył wysoko.Gdy się już uspokoili powęszyli jeszcze chwilę po kościele i wrócili do domu.Następnego dnia Tifa była gotowa do drogi.
-Jak wrócę z kościoła to wtedy pojedziemy,trzymajcie się.-powiedziała i puściła do nich oczko po czym wyszła. Po wejściu do kościoła,podbiegła na brzeg wody,klęknęła i złożyła dłonie do modlitwy.Nagle z wody wynurzyła się jakaś postać,przewróciła Tifę i ugryzła ją w szyję,Tifa wrzasnęła ,uderzyła tą osobę,podniosła się i uciekła do domu.
-Yuffie...!!-krzyknęła trzymając się za szyję,po czym cofnęła rękę i zobaczyła mnóstwo krwi-o mój boże...umrę?-szepnęła po czym upadła na kolana,w tym czasie Yuffie zleciała na dół i wrzasnęła z przestrachem.
-Tifa! Wampir cię ugryzł!-powiedziała przerażona po czym złapała Tifę za rękę i pociągnęła ją za sobą do łazienki,Vincent,Barret i Cid uszłyszeli to i poszli za Tifą i Yuffie.
-Jak to się stało...?-spytał Vincent i popatrzył na ranę na którą zaraz nakleił plaster.
-Modliłam się ale ktoś mnie przerwrócił i ugryzł szyję.
-Musimy tam iść i zabić tego wampira!-zawołał wściekle Cid,a pozostali kiwnęli głowami.Gdy wzięli sprzęty <Tifa:Buster,Barret:Karabin na ręce,Vincent:pistolet trzylufowy,Cid:metalowy kij> ,ruszyli prosto do kościoła,po wejściu do niego przygotowali się do ataku.Nagle wampir wziął rozbieg i ruszył ku Tifie,lecz ta odepchnęła go mieczem i wampir poleciał do tyłu,dziewczyna skoczyła wysoko i wylądowała na zabójcy z kłami,nie panowała nad sobą,ścisnęła swoje ręce na gardle wampira.
-Ti...fa...prze...przepraszam...-szepnął wampir i zaczął się dusić.Tifa otworzyła szeroko oczy,po czym wrzasnęła,puściła wampira i podbiegła do swoich przyjaciół.
To...to jest...-wyszeptała przestraszona i schowała się za Vincentem.
-Cloud!? -wrzasnęła Yuffie i popatrzyła z ogromnym zdziwieniem.
-Jakt to możliwe że żyjesz? Zaraz,zaraz...ty...ty jesteś...wampirem!!!-zawołał Vincent i roześmiał się.
-Tifa...wybacz mi że cię zaatakowałem gdy się modliłaś...nie panowałem nad sobą...byłem wściekły...-powiedział i podniósł się,jego oczu nie było widać,miał opuszczoną głowę.
-Na kogo byłeś wściekły?! Zabiłbyś mnie!! Nie chcę cię więcej widzieć...Nie...nie...Cloud przepraszam!-krzyknęła,a z jej oczy popłynęły łzy,wybiegła zza Vincenta i rzuciła się na Clouda by go przytulić.Lecz Cloud ją od siebie odsunął i podniósł głowę,pokazując czerwone oczy,lecz zaraz wróciły do standardowej barwy.
-Teraz wiesz kim jestem...jeśli mnie nie nawidzisz...to proszę bardzo.-powiedział i odszedł od niej kilka kroków i usiadł na skrzyni w której leżały materie Yuffie.W tym czasie Marlena i Denzel wbiegli do kościoła i krzyknęli na widok Clouda,chcieli do niego podbiec ale Tifa ich złapała za ręce i zatrzymała w miejscu.
-Nie!! Nie możecie! -zawołał Vincent i namierzył na Clouda,miał go zamiar strzelić.
-Co wy robicie?!-krzyknęła z płaczem Marlena-czemu chcecie go zabić!? Co on wam zrobił!?-dodała po czym wyrwała się z ramion Tify i podbiegła do Clouda,ale on wystawił rękę.
-Nie...nie zbliżaj się.Wracaj do Tify.-szepnął cicho,podniósł się i zniknął lecz po chwili zobaczyli go na parapecie witrażu kościelnego,Marlena wrzasnęła i razem z Denzelem uciekła do domu,Tifa się wściekła i założyła rękawiczki do walki.
-W porządku.Chcesz walczyć?-odpowiedział i uśmiechnął się szyderczo.Yuffie i reszta usiadła sobie i zaczęli obserwować.Nagle Cloud zobaczył Sephirotha za Tifą.
-Uważaj!! Tifa uważaj! -krzyknął i puścił swój miecz który miał w dłoni.
-Cloud ma rację! Tifa odwróć się!-zawołała Yuffie i podskoczyła ze strachu,Tifa szybko się odwróciła i zobaczyłą Sepha,który właśnie miał wbić katanę w jej serce lecz Cloud przeskoczył nad jej głową i odepchnął go ogniem.Jego oczy zaczęły się świecić ostrą czerwoną barwą,rzucił się na Sephirotha i ugryzł go a tamten zawył i uciekł gdy Cloud z niego zszedł.
-Idiota! Nie powinien się zbliżać do cennej dla mnie rzeczy! Jeśli jeszcze raz tu przyjdzie to...
-Cloud,dziękuję...-szepnęła Tifa i zarumieniła się a Cloud odwrócił się.Było widać jeszcze krew która spływała mu po brodzie lecz zaraz ją starł.
-Nie ma za co.Ale tym razem widzieliście mnie tylko ostatni raz,jadę do Nibelheim bo to tam jest moje życie...-powiedział i ruszył ku wielkim drzwiom,lecz Tifa go złapała za rękę i pokręciła głową.
-Nie pojedziesz nigdzie,zostaniesz z nami! I przepraszam za to wcześniej...nie wiem co we mnie wstąpiło...-powiedziała cicho a po jej policzku popłynęła łza,Cloud to zauważył,uśmiechnął się i przytulił ją do siebie.Yuffie rozmarzyła i roześmiała się.
-Jakie to urocze...-szepnął Vincent-w życiu bym się nie spodziewał że...
-Ciii,usłyszą nas...-powiedział Cid i przyłożył palec do ust,a reszta zamilkła.
Cloud odsunął Tifę od siebie i pogładził ją po włosach-możemy wracać do domu.-rzekł a Tifa kiwnęła głową na Vincenta,Yuffie,Barreta i Cida,a oni ruszyli za nimi.Po powrocie do domu Tifa weszła na górę aby zobaczyć co robią dzieciaki.
Na dole,Nanaki zaczął się śmiać z kłów Clouda , Reno schował się z barkiem,Rude zaczął płakać a Rufus westchnął,nie miał pojęcia co zrobić z tymi dwoma 'idiotami'.
-Dziwne...wszyscy się mnie boją...-pomyślał Cloud,po czym pokręcił głową i usiadł na krześle splatając ręce.Nagle Tifa zeszła na dół z bladą twarzą.
-Co się stało?-zapytał Cloud,zerwał się z krzesła i położył ręce na jej policzkach-trzęsiesz się...co się stało...?!
-Cl..Cloud...tam...na górze...-szepnęła i wskazała palcem na schody-na górze byli Kadaj i jego grupa...porwali Denzela i Marlenę...
-No nie...Poczekaj tu,ja pojadę do Forgotten City,dobrze?-powiedział cicho,po czym zwrócił się do Vincenta-Zajmijcie się nią a ja niedługo wrócę.
-Ok,zabójco z kłami...-mruknął Barret i zaniósł się śmiechem.
-Mów na mnie jak chcesz ty murzynie jeden!-odparł Cloud,wystawił mu język i wyszedł.Na zewnątrz poczuł Kadaja,był blisko,to znaczy że dopiero jedzie do 'Zapomnianego miasta'
-W drogę!-pomyślał Cloud,wsiadł na motor i pojechał.Był bardzo wściekły...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rinoa
Super Usher
Super Usher

Liczba postów : 226
Registration date : 06/07/2009

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Czw Lip 15, 2010 12:51 pm

widzę, że bardzo ci się spodobala ta VII część Final Fantasy;p mi też się podobała, ale osobiście bardzo mnie zdenerwowało, że nie zrobili filmu z VIII części;/ jak dla mnie to ona jest najlepsza;p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Extra Usher
Extra Usher

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Czw Lip 15, 2010 7:49 pm

A..bo tam Rinuś jest ?
Najbardziej z FF VII lubię Vincenta,Clouda i Rufusa xd Oni są megasłodcy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rinoa
Super Usher
Super Usher

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Sob Lip 17, 2010 2:43 pm

haha nie tylko dlatego;p podoba mi się rówież fabuła;p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Extra Usher
Extra Usher

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Sob Lip 17, 2010 5:49 pm

Aha , wiem o co chodzi . A czy tam była Ashelia ? xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rinoa
Super Usher
Super Usher

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Sob Lip 17, 2010 6:04 pm

nieee;p nie było;p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Extra Usher
Extra Usher

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Pon Sie 30, 2010 9:11 am

Szkoda xd
A oglądałaś Dead Fantasy ? Rinoa ,Kairi , Tifa Yuna i ktos tam jeszcze Very Happy Fajne to jest .
Połączenie DEAD or Alive z final FANTASY . Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rinoa
Super Usher
Super Usher

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Wto Sie 31, 2010 2:14 pm

nie oglądałam, ale widze że teraz to nadrobie;d
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Final Fantasy VII : Advent Children   Today at 4:26 am

Powrót do góry Go down

Final Fantasy VII : Advent Children
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next